GIGI

INFO

Enim müüdud

Viimati vaadatud

Näoseep probleemsele nahale - GIGI ACNON SMOOTHING FACIAL CLEANSER 100 ML Vaata suuremalt

Näoseep probleemsele nahale GIGI ACNON SMOOTHING FACIAL CLEANSER 100 ML

27100

Uus toode

Värskendav ja nahka puhastav näoseep. Aktiivained neutraliseerivad aknet tekitavaid baktereid ja rahustavad kuiva nahka. Biomimeetiline peptiid ergutab raku taastumisprotsessi ning stabiilne A-vitamiini derivaat aitab ennetada vistrike teket. Puhastab tõhusalt ja põhjalikult nahka ilma seda kuivatamata. Aitab tundideks säilitada värsket välimust ja ennetab liigsest rasueritusest tingitud nahaläikimist.

Kasutamine: Masseerige hommikuti ja õhtuti niiskele näonahale, loputage hoolikalt ja kuivatage. Seejärel kasutage värskendavat toonikut ja kandke nahale Acnon Treatment Emulsioni.

EI TEKITA KOMEDOONE/ DERMATOLOOGILISELT TESTITUD/KAITSTUD PATENDIGA

NB! Retinoide sisaldavad kosmeetilised preparaadid aitavad vähendada akneilminguid, kuid ravi algfaasis võivad ilmneda naha ketendus, ärritus ja punetus. Kõrvalnähtude kestus võib ulatuda kuni ühe kuuni alates ravi algusest, kui nahk kohaneb retinoidide kasutamisega. Aknevastases sarjas AKNON on küll kasutatud uue põlvkonna granaktiivset retinooli, kuid see ei välista täielikult  kõrvalnähtude tekkimise võimalust, eriti füüsilise koormuse koormuse korral, mis aktiveerib retinoidide toimet nahas. Kõige tõenäolisem on kõrvalnähtude ilmnemise võimalus nendel klientidel, kelle elustiiliga kaasneb igapäevane füüsiline koormus või kellele on omane liighigistamine. Eeldada võib seda aga ka liiga kuiva sarvkihi korral. Esmajärjekorras võib siis pakkuda NMFsü gavniisutavatkarboksüteraapiat karboksüteraapiat. 

31,90 €