HIKARI

INFO

Enim müüdud

Viimati vaadatud

Soodustused

Uus Kooriv kontsentraat HIKARI RE-TEXTURE Polish Powder 90 g Vaata suuremalt

Kooriv kontsentraat HIKARI RE-TEXTURE Polish Powder 90 g

Uus toode

Nahka kooriv ja puhastav pulber 90 ml

Kooriv kontsentraat

Ülitõhus kooriva toimega pulber sisaldab seitsme alpitaime ekstrakti ja jaapani riisikliisid, milles leidub rikkalikult toitaineid. Detokstoimega mikrokooriv pulber on uuendusliku koostisega, sisaldades ideaalselt täpses vahekorras parimaid looduslikke koostisaineid. Sobib nii profikasutuseks kui ka koduseks hoolduseks.

Pulber aktiveeritakse veega, tulemuseks on piimjas kreemitaoline pasta, mis võimaldab saavutada siledat, tervisest särava jumega nahka. Kooriva toimega pulbri ja vee segu mõjutab nahka sügavalt, eemaldades sellelt elutud rakud, ning aitab kudedest väljutada turseid põhjustavat liigset vett ja jääkaineid. Ergutab tänu mikromassaažile naha ainevahetust ning kiirendab raku uuenemist – tulemuseks on nähtavalt noorenenud nahk.

Kooriva toimega kontsentraat sisaldab maksimaalselt tõhusaid aktiivaineid ja on saadaval pulbri kujul: tänu sellele on toode efektiivsem ja hinnalt soodsam, ühtlasi säilib see õigetes tingimustes kauem.

Tähelepanu! Paljud kosmeetikatooted pakuvad niisketes tingimustes hoituna soodsat keskkonda bakterite paljunemiseks. Sellele lisandub nahaärrituste tekkimise oht, kuivõrd sageli kantakse tooteid nahale ebapuhaste kätega. Antud kooriva toote pulbriline konsistents välistab taolised võimalused.

KASUTAMINE

Valage umbes pool teelusikatäit pulbrit märgadele kätele hõõruge neid kuni kreemja pasta tekkimiseni. Kandke saadud pasta ringjate liigutustega näole, vältides silmaümbruspiirkonda. Masseerige nahka umbes 3 minutit, seejärel eemaldage jäägid hoolikalt sooja veega. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Korrapärasel kasutamisel muutub nahk uskumatult pehmeks, siledaks ja säravaks.

Rahakotisõbralik. Pulbrit kulub oluliselt vähem kui tavapäraseid koorivaid tooteid tänu toimeainete suuremale kontsentratsioonile ja vee puudumisele.

Säilivusaeg. Vee puudumine koostises lubab pikendada toote säilivusaega mitme aasta võrra.

47,00 €

Follow us on Facebook