Wella SP eksklusiivne hooldus

INFO

Enim müüdud

Viimati vaadatud

SÜÜVAHOOLDUS JUUSTELE - WELLA SP LIQUID HAIR Vaata suuremalt

Molekulaarne juuksekarvade taastäitja WELLA SP LIQUID HAIR

Uus toode

Molekulaarne juuksekarvade taastäitja

Koostis hõlmab juuste molekulaarse taastäitmise tehnoloogiat, mis ehitab juuksekarva üles ja tugevdab juukseid kuni viie pesukorrani. Toode tungib spetsiaalse pipetihoolduse käigus sügavale kahjustatud piirkondadesse ja taastäidab need nii seest kui väljast, andes hetkega märgatava parandusefekti. 

System Professionali Liquid Hair (vedeljuuste) taga peituv teadus: 
1. Taastäidab kahjustatud piirkonnad. Eluliselt vajalikud aminohapped paigutuvad juuste nendesse piirkondadesse, kus neid on vaja.
2. Toidab juuksestruktuuri. Hooldavad toimeained tungivad sügavale juustesse, et neid sügavhooldada.
3. Kaitseb tõhusalt keskkonnamõjude eest ja annab märgatava kestva tulemuse.

MIS HOOLDUSEGA ON TEGEMIST?
Juuste molekulaarne taastäitmisteenus ehitab juuksekiu uuesti üles, tugevdades juukseid kuni viie pesukorrani. Termoaktiveerimine taastäidab juuksed seestpoolt väljapoole ja on asjatundliku pealekandmise korral äärmiselt tõhus protseduur.

KELLELE ON HOOLDUS MÕELDUD?
Kõnealune hooldus on töötatud välja spetsiaalselt tundlikuks muutunud ja õrnade juuste jaoks. See ehitab juuksed uuesti üles aminohapete abil, mis on juuste keratiiniplokkide moodustumiseks hädatarvilik. See muudab Teie kliendi juuksed vastupidavamaks ja elujõulisemaks kuni viie pesukorrani. Sobib tänu oma kergele koostisele ka õhukeste ja kahjustatud juustega klientidele.

53,35 €

Seonduvad tooted

Samas kategoorias on veel 30 toodet :