INFO

NÄOHOOLDUS
Meie kaupluses müüdav toodang kaubamärkidelt Anna Lotan, Domina Elegans, Algologe ja muud on originaalne ning on esindatud Baltimaade ametliku esindajaga.

NÄOHOOLDUS Selles kategoorias tooteid ei ole.

Alamkategooria

 • HYGGEE

  Taani kontseptiga innustatud HYGGEE brändi loojad on välja töötanud innovatiivseid tooteid lähtudes põhimõttest «miinimum teeb maksimumi». Üks toode HYGGEE ühendab endas nahale kasulike omaduste kompleksi ja asendab samaaegselt mitme vahendi kasutust.

  Millised on HYGGEE põhilised aktiivsed koostisosad?

  Kasemahl: «niisutuse kuningas». Naha hooldamisel on kasemahl hinnatud põletikke vähendava, puhastava ja niisutava omaduse poolest. Selle koostises on 17 aminohapet, mineraali, fermenti, valku, antioksüdanti ja vitamiini, mis on kasulikud Teie nahale.

  Kompleks Lactobacillus 4: naha taastumise võimendaja
  HYGGEE tooted sisaldavad piimhappelise käärimise tervendavate koostisainete komplekti (Streptococcus Thermophillus, Bifida Ferment Filtrate, Lactobacillus, Lactococcus Ferment Lysate), mis elavad ja hingavad, elustades tuima ja elutut nahka.

  5 NMF (Natural Moisturising Factor) koostisosa: naha prinkuse ja elastsuse tugevdamine.

  Aja jooksul nahk kaotab prinkust ja elastsust. Et naha loomulikku kaitsebarjääri toetada valis HYGGEE 5 NMF-koostisosa: ceramiid 3, fütosterool, fosfolipiid, kaprüül- ja kapriinhape triglütseriid.

   

  HYGGEE on:

  * Teie naha süvaniisutus

  * naha loomuliku barjääri kaitse

  * elastsuse suurendamine

  * naha toitmise ja taastamise kompleks

  * kosmeetika ilma parabeenide, värvainete ja kunstlikke lõhnaaineteta.

  HYGGEE – Teie naha sära ja tervis.
  HYGGEE läheb traditsioonilise mitmeastmelise nahahooldussüsteemi vastu.
  HYGGEE kasutab minimaalse õhtuse ja hommikuse hoolduse juhtivat tehnoloogiat.

  HYGGEE loob tooteid kasutades valemi «kõik ühes» ja lihtsustades Teie rutiini.

 • ANNA LOTAN

  Ilumaailma professionaalide seas teatakse pr. Anna Lotanit eelkõige kui tänaseks kõikjal tunnustust leidnud Iisraeli kosmeetikakoolkonna rajajat. Anna Lotani retsepte ostavad kõige prestiižikamad kosmeetikafirmad ja tema poolt välja töötatud metoodikaid kasutavad kogu maailma kosmeetikud.

  Anna Lotan tuli kosmetoloogia alale 50. aastate alguses. Kosmetoloogiat, dermatoloogiat ja kosmeetiliste ainete tootmist õppis Anna Lotan Saksamaal, Austrias ja Prantsusmaal. Professionaalsetes ringkondades on Anna Lotan tuntud kui originaalse sügavpuhastusmeetodi looja. Just tema soovitas kasutada naturaalseid taimseid kolloide naha ettevalmistamiseks järgnevale puhastusele ja võttis kasutusele termini “jahe niisutamine”.

  70-ndate aastate lõpus lõpetas Anna Lotan praktiseeriva kosmetoloogi karjääri ja rajas oma kosmeetilise tööstuse. Tänapäeval kuuluvad talle kaks firmat–“Anna Lotan Ltd.” ja “Israderm Ltd.”. Laboratooriumid ja vabrik mis traditsiooniliselt spetsialiseeruvad ravikosmeetika tootmisel, asuvad Iisraeli ühes ilusaimas paigas Keisaarias

  Anna Lotani toodete suureks väärtuseks on toimeainete looduslik päritolu: muinasjutuline Surnumeri mis pidavat sisaldama kogu Mendelejevi tabelit ja taimed- nii kaktused kui ka muud eksootilised liigid. Loomulikult sisaldavad tema loodud kosmeetikatooted ka meile ammu tuntud ja äraproovitud taimi nagu saialill, aaloe, punane päevakübar, siberi astelpaju jne.

  Anna Lotan laboratooriumite poolt väljatöötatud tooteid kasutatakse edukalt akne, psoriaasi, kuperoosa ja teiste nahavaeguste leevendamiseks. Neid kasutatakse ka profülaktiliseks nahahoolduseks.

  Anna Lotan mõtles välja “Jaheda Niisutuse Protseduuri”- Naha sügavpuhastuse mis ei nõua eelnevat vaporisatsiooni. See metoodika leidis laia tunnustuse Venemaa kosmetoloogide seas ning on antud hetkel kasutuses akadeemiku Pavlovi nimelise S-Peterburi Riikliku Ülikooli Kosmetoloogia Õppetooli kavas. Jaheda niisutamise protseduur välistab põletikke, punaseid laike ja paha tuju.

   www.annalotan.com

 • KOMPLEKTID
 • PURITO

  Purito (ingliskeelsest sõnast "pure" või "puhas") on Lõuna-Koreast kaubamärk

  • Looduslikud koostisosad

  Purito valib parimaid looduslikke koostisosi, mis avaldavad nahale kasulikku mõju. See kosmeetika toidab, niisutab, taaselustab teie nahka, kasutades ainult kõige ohutumaid koostisosi.

  • Kosmeetika kogu perele

  Purito filosoofia on toota ohutut ja looduslikku kosmeetikat. Purito toodete koostises ei ole parabeene, etanooli, kunstlikke värv- ja lõhnaaineid, triklosaani ja muid kahjulikke koostisosi.

  • Keskkonnasõbralik pakend

  Purito pakend on valmistatud taaskasutatud paberist. See ei pruugi olla sama atraktiivne kui teise kosmeetikavahendi disain, kuid see on Purito filosoofia lahutamatuks osaks. Selline pakend kaitseb loodust,samuti võimaldab suunata rohkem rahalisi vahendeid kosmeetika parimatesse koostisosadesse.

  • Ühendamine loodusega

  Kõige tõhusamaid koostisosi meile kingib loodus. Purito hoolitseb looduse eest, edendab keskkonnasõbralikku eluviisi ja ei tee loomkatseid kosmeetikatootmisel.

 • Korea kosmeetika
 • GIGI

  GIGI kosmeetika saadetakse ainult Eesti piires.

  «Gigi Cosmetic Labs»on üks juhtivaid kosmeetikafirmasid maailmas  professionaalsete näo- ja kehahooldustoodete uurimise, väljatöötamise ja tootmise alal ,alates 1957-ndast aastast.

  • Tootmine farmaatsiatööstuse tehases «AGIS» Iisraelis, kus on kehtestatud sama kõrged ohutusnõuded allergia ja kvaliteedi suhtes nagu ravimitoodetele.


  • GIGI toodetes on ühendatud suurepärased teaduslikult põhjendatud kombinatsioonid looduslikest koostisosadest, kõrgbiotehnoloogilised valemid mis on väga aktiivse toime ja tulemusega.


  • GIGI salongitoodetes on terve rida preparaate, millel pole analooge maailmas ja mis on asendamatud erinevate nahaprobleemide lahendamisel.     


  • Lai valik tooteid koduhoolduseks - 120 tõhusat toodet täiendamaks salongiravi koduhooldusega, tagades efektiivse jaemüügi salongis, kliinikus.
  Tooted on pidevalt ajakohased, lähtuvalt viimastele teadus-ja arendustegevustele, kasutatakse uudseid valemeid ja uusimaid kaasaegseid disainisaavutusi – seega alati aktuaalsed.


  • Kvaliteedikontrolli teostatakse maailma juhtivates teadusuuringute laborites Jaapanis, Saksamaal, USA-s, Kanadas, Ungaris, Hispaanias, Iisraelis;  kliinilised uuringud viiakse läbi tuntud meditsiinikeskustes.

  • Tooted on originaalselt meeldivalt tajutavad - õrn tekstuur, meeldiv lõhn.  


  • Paljud preparaadid on keeruka mitmekülgse toimega, mis üksteist täiendades võimaldavad erinevaid programme, et võimaldada individuaalset lähenemist igale kliendile.

   Salongihooldusprogrammid:

   • NEW AGE -eksklusiivne tootesari naha hormonaalse ja fotovananemise ennetamiseks ja raviks, kortsude raviks; seborröa ja akne korral, naha taastamiseks peale lihvimist, süvakoorimisi, operatsioone.

   • OXYGEN PRIME- Professionaalne hapnikuga rikastatud ravihooldus väsinud nahale.

   Oxygen Prime on loodud nahastruktuuri parandamiseks ja  kaitseks kahjustavate muutuste eest nahas( stress, halb toitumine, suitsetamine).

   • GLYCOPURE- 6-käiguline universaalne keemilise koorimise programm puuviljahapetega kõigile nahatüüpidele,sisaldab päiksekaitset (võib teha suvel).  Toimib otse konkreetsete probleemide korral (rasune nahk, akne, seborröa, pigmendilaigud jne).

   • PTCA- Unikaalne keemiline geelkoorimine, alternatiiv meditsiinilisele TCA keemilisele koorimisele, põhineb 4-tüüpi 15 %-listel hapetel: glükoolhape, trikarboksüülhape, salitsüülhape, piimhape.  

   • KROTONIC PEEL- Dermatoloogiline fenoolalkohol-krotoonhappega naha noorendamine. Professionaalne koorimise kompleks ühendab meditsiini ja kosmeetika. Toimib epidermisesse ja dermisesse, mikrolihviv toime. Näidustused: Kortsud, aknearmid, pigmendilaigud, kuperrosa.

  www.gigicosmetics.com

Follow us on Facebook