Classic - Normaalsele nahale

INFO

Enim müüdud

Viimati vaadatud

Mineraalne vedelik 200 ml Anna Lotan Classic Vaata suuremalt

Mineraalne vedelik 200 ml Anna Lotan Classic Mineral Splash

Uus toode

Naturaalne õlivaba Surnumere vedelik annab kohese värskuse ja suurendab naha niiskuse sidumisvõimet. Niisutavad looduslikud komponendid imenduvad nahka ja annavad mugava, pehme tunde. Mitmetoimeline Mineral Splash on suurepärane kui rasuse naha niisutaja, jahutab ja värskendab nahka ning sobib ka kõikide normaalse ja kuiva naha kreemide alla. Mineral Splash sobib täienduseks salongihooldustele või spaa hooldusteks. Võib kasutada ensümaatilise koorijaga või iga teise mineraalidega sobiva hoolduse juurde. 

Kasutamine: Kui kasutad toodet näole, siis kanna toode käe peale ja levita piirkondadele, mis vajavad niisutust. Hoia eemal silmaümbrusest. Kehale kasutades võib pihustada otse nahale ja lasta kuivada. Kui toode on täielikult kuivanud, siis jääb nahale siidine kiht. 

Koostis: Water(Aqua), Glycerin, Betaine, Sea Water (Dead Sea Mineral Water), Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Sclerotium Gum, Allantoin, Phenethyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Phospholipids, Sphingolipids. 

16,17 €